США та Мексика знайшли «точку дотику» в «цукровій» суперечці

Сполучені Штати та Мексика наблизилися до укладення угоди в переговорах протягом тривалої «цукрової» суперечки, але немає ніякої гарантії, що буде досягнута домовленість, як стверджує міністр економіки Мексики, Ілдефонсо Гажардо.

«Переговори тривають, ніхто не може гарантувати, що ми тримаємо справу в своїх руках, — розповідає міністр економіки Мексики, — Ми виконали велику роботу, наші позиції зблизилися, але не можу сказати, що ми все вирішили».

Минулого місяця уряди Мексики та США погодилися продовжити термін переговорів по цукру до 5 червня.

Ілдефонсо Гажардо стверджує, що не було ніякого ультиматуму від міністра торгівлі США, Уілбура Росса, та що, в залежності від юридичних тлумачень, термін ведення переговорів може бути продовжений.

Цукрова промисловість США вимагає від Міністерства торгівлі Штатів відмовитися від торгової угоди 2014 року, яка встановлює ціни і квоти на імпорт мексиканського цукру в США, якщо угода не буде переглянута.

Новий конфлікт нависає над майбутнім початком переговорів між Мексикою, США і Канадою про перегляд Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), яка лежить в основі більшої частини торгівлі в регіоні.

Президент США, Дональд Трамп, пригрозив вийти з NAFTA, якщо він не зможе «переробити» її на користь Сполучених Штатів.

Якщо нічого не вирішиться, Сполучені Штати введуть мито на мексиканський цукор, у відповідь на що Мексика помститься фруктозі з США, експортованої на південь від кордону.

Ілдефонсо Гажардо повідомив, що він розглядає прохання мексиканської цукрової галузі ініціювати антидемпінгове розслідування проти фруктози з США.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food ua-04-2019

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер